Strieľačka Ultrakill je momentálne k dispozícii v Early Access

Jozef Beke Jozef Beke

Ak máte chuť na niečo, čo sa podobá na Doom, možno pre vás máme dobrý tip. Ultrakill je známa retro strieľačka z pohľadu prvej osoby, o ktorej vývojári hovoria ako o krváku podobnému práve Doomu. Jednou z možností, ako si doplniť zdravie v hre, je totiž “osprchovať” sa v krvi nepriateľa. Zaujímavé.

Ide sa o prácu Arsiho “Hakita” Patalu, zo štúdia New Blood Interactive, ktoré je známe vytváraním hier v štýle 90-tých rokov. Ako informuje portál PCGamer, Ultrakill je už možné získať vo forme predbežného prístupu.

- Reklama -

Ak si kúpite Ultrakill v predbežnom prístupe, dostanete prvé dejstvo, ktoré sa volá INFINITE HYPERDEATH. To je 15 úrovní plus tri tajné úrovne s ôsmimi bossmi, ôsmimi typmi nepriateľov, štyrmi zbraňami (z ktorých každá má štyri variácie) a piatimi režimami obtiažnosti. Skvelé na otestovanie všetkých ponúkaných zbraní.

Kedy môžme očakávať plnú verziu Ultrakill?

Plná verzia by mala obsahovať ešte ďalšie 2 dejstvá v ktorých budeme mať v oboch po 10 levelov. Plná verzia sa očakáva koncom roku 2021, aj keď Steam stránka hry hovorí, že „by mohla byť posunutá až niekde na rok 2022. Aby sa zabezpečilo využitie celého potenciálu tejto hry.”

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x