Štúdio Arkane odkladá vydanie hry Deathloop na neskôr

Michal Frajkor Michal Frajkor

Nie je to tak dávno, čo sme vás informovali o novinkách z prezentácie Future of Gaming, ktorú malo pod taktovkou Sony. Vrámci tejto prezentácie bolo predstavených niekoľko nových hier a niekoľko z nich dostalo aj nový trailer. Jednou z nich je aj hra Deathloop od štúdia Arkane.

Vývojárov môžete poznať najmä vďaka hrám Dishonored a veľký vplyv tejto hernej série je vidno aj v traileroch hry Deathloop. Čaká nás podobná grafika, mechaniky a hrateľnosť. O čakaní je aj táto novinka, keďže Arkane prostredníctvom svojho oficiálneho Twitteru oznámilo, že hru odkladá.

- Reklama -

Bohužiaľ, nie je to krátky odklad, ako napríklad v prípade Dirt 5, ktorá bola odložená len o týždeň. V prípade hry Deathloop ide až o takmer ročné odloženie. Pôvodne mala hra vyjsť počas týchto vianočných sviatkov a tým pádom zároveň s konzolou PlayStation 5. Nový dátum vydania je druhý štvrťrok 2021. To znamená, ako informuje portál IGN, že hry sa dočkáme niekedy medzi aprílom až júnom.

Vývojári neponúkli detailné informácie alebo dôvody, čo stojí za ich rozhodnutím. Dočítať sme sa mohli len klasické frázy ako “odloženie nám pomôže doručiť kvalitný titul” a “čas využijeme na doladenie všetkého potrebného”. Spomínajú aj pandémiu a to, že zdravie ich zamestnancov je priorita číslo jedna. Aj táto náročná situácia sa teda podpísala na odklade hry, ale nie je jediná. Množstvo iných štúdií taktiež odkladá vydania svojich hier kvôli pandémii.

Napriek tomu, že na vydanie budeme musieť čakať dlhšie, Arkane sľubuje, že nové informácie o hre sa dozvieme už čoskoro. Budeme vás o nich informovať aj na našich stránkach.

- Reklama -
- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] z nich je hra Deathloop. Ak sa vám v hre zasekne zbraň, ovládač DualSense jednoducho zablokuje streľbu. To znamená, […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x