Súradnice v traileri na GTA Online odkazujú na číslicu 6

Michal Frajkor Michal Frajkor

Ak vezmeme do úvahy nesmierny úspech hry Grand Theft Auto 5, je takmer nepochybné, že sa jedného dňa dočkáme aj plnohodnotného pokračovania GTA 6. Na internete nájdeme už teraz množstvo rôznych špekulácií, nepotvrdených informácií a dohadov. Ani jedna z nich však nie je oficiálne potvrdená. To by sa čoskoro mohlo zmeniť.

Zatiaľ najväčšie DLC a oddelený multiplayer

Pred pár dňami oznámila spoločnosť Rockstar Games ďalšie DLC, alebo rozšírenie ak chcete, do GTA Online. Má ísť o najväčšiu aktualizáciu, akú hra kedy videla. Viac o nej si môžete prečítať v tomto článku. Netrvalo dlho a prišli ďalšie informácie, tentoraz sa Rockstar rozhodol úplne oddeliť multiplayerovú časť hry Red Dead Redemption 2 od kampane. To znamená, že za uvádzaciu cenu 5 dolárov si môžete od prvého decembra kúpiť iba multiplayer. Podobné plány má aj s GTA Online.

- Reklama -

To znamená, že multiplayer by sa mal oddeliť od základnej hry a fungovať samostatne. Rockstar si tak môže prichystať zázemie na nové GTA bez toho, aby musel ľudí presúvať z jedného multiplayeru do druhého. Všetci hráči by ostali v jednom multiplayeri, ktorý by sa s vydaním nového GTA mohol teoreticky len aktualizovať stále o nový obsah. Tieto riadky sú však tiež len naše osobné dohady a na oficiálne stanovisko si ešte musíme počkať.

Ak ide o náhodu, je to skutočne veľká náhoda

Prečo to celé rozoberáme je ale fakt, že v ukážke na nové rozšírenie do GTA Online Rockstar ukryl súradnice. Tie si všimol pozorný divák a ako inak, okamžite ich zadal do mapy. Tie vás dovedú do štátu Virginia, kontraktnej na cestu, ktorá vyzerá ako rímske číslo 6, teda VI. Ak je to len náhoda, je to poriadne veľká náhoda. My však držíme palce druhému názoru a to takému, že Rockstar nás pomaly a postupne začína pripravovať na GTA 6. Upozornil na to portál Eurogamer.

Na samotné GTA 6 si však určite ešte nejaký ten čas počkáme. Ak vás zaujíma prečo sa Rockstar neponáhľa s vydaním pokračovania tejto úspešnej série, prečítajte si tento náš článok, v ktorom to rozoberáme.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x