The Casting of Frank Stone dostáva prvý gameplay trailer

Mário Gurský Mário Gurský

Vydavateľ Behaviour Interactive a vývojárske štúdio Supermassive Games zverejnili prvý herný trailer a screenshoty pre filmový horor pre jedného hráča The Casting of Frank Stone.

„Svet hry The Entity je ako kniha s nekonečným počtom strán,“ uviedol v tlačovej správe senior kreatívny riaditeľ Behaviour Interactive Dave Richard. „Vďaka úplne odlišnému prostrediu, odlišnej hrateľnosti a ďalším prvkom je pre nás hra The Casting of Frank Stone spôsobom, ako tieto stránky zaplniť a vyrozprávať príbeh hry Dead by Daylight spôsobom, akým sme to doteraz nemohli urobiť.“

- Reklama -

Výkonná producentka Supermassive Games, Traci Tufte dodala: „V pravom štýle Supermassive Games vytvárame srdcervúci, pohlcujúci zážitok pre všetkých hráčov. Ide o príbeh, ktorého cieľom je priniesť nečakané na každom kroku, a všetko sa začína v malom mestečku, kde skupina mladých filmárov natáča svoj nezávislý horor Murder Mill.“

The Casting of Frank Stone je titul pre jedného hráča, ktorý sa točí okolo štyroch priateľov, ktorí počas natáčania filmu odhaľujú hrôzy, ktoré presahujú hranice chápania. Hra sa odohráva vo svete Dead by Daylight a posúva populárny dlhoročný titul na neprebádané územie, vďaka čomu sa stane neprehliadnuteľným hororovým zážitkom pre fanúšikov aj nováčikov.

Hra The Casting of Frank Stone vyjde v roku 2024 pre PlayStation 5, Xbox Series a PC prostredníctvom služieb Steam a Epic Games Store.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x