Total War Saga: Troy oddnes aj s online režimom

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Kým niektoré hry, ako napr. Watch Dogs: Legion, sa dočkali odkladu multiplayeru, pri iných je dátum vydania stanovený práve na dnes. To je aj prípad titulu Total War Saga: Troy. Informácie priniesol portál GameSpot.

Najnovší diel v rámci menšej podsérie Saga vyšiel ešte v auguste – vtedy v rámci špeciálnej spolupráce s Epic Games, kedy bola hra na 24 hodín dostupná úplne zadarmo. Od tej doby ju vývojári prakticky neustále pumpujú novým obsahom, pričom ďalším míľnikom je práve dnešný deň. Od dnes bude totiž k dispozícii multiplayer.

- Reklama -

Doteraz bolo možné poraziť jedine protivníkov s umelou inteligenciou, štýl súbojov v Total War ale vždy priamo nabádal k pomeraniu strategických schopností skutočných hráčov. Total War Saga: Troy túto možnosť teraz dostane, pričom už od začiatku multiplayer ponúkne viac, než len jednoduché zápasy.

Hráči si totiž budú môcť založiť okrem iného aj privátne zápasy až pre 8 ľudí. Okrem toho bude online režim podporovať komunitné mapy a kampaň bude možné prejsť v kooperatívnom režime. A ako hovorí známe teleshopingová hláška – to stále nie je všetko. Viac informácií by sme sa však mali dozvedieť neskôr. Vývojári ale upozorňujú, že dnešné vydanie multiplayeru je stále len v beta verzii, môžeme preto naraziť na rôzne chyby.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x