Tretia epizóda Night City Wire priniesla ďalšie novinky o Cyberpunk 2077

Michal Frajkor Michal Frajkor

Máme za sebou v poradí už tretiu epizódu Night City Wire, ktorú má na starosti poľské štúdio CD Projekt Red. Prostredníctvom týchto krátkych livestreamov nás pravidelne informujú o tom, ako pokračujú s vývojom Cyberpunk 2077 a na čo všetko sa môžeme tešiť. My vás zas informujeme o tom, čo sa na týchto prezentáciách udialo. Poďme si zhrnúť všetky novinky predstavené v tretej časti.

Pohľadnice z mesta Night City

Na úvod nás opäť privítala Hollie Bennet zo štúdia a zoznámila nás s tým, čo nás v tretej epizóde čaká. V prvom rade sa nám ukázala prechádzka mestom Night City spolu s novým gameplayom. Ten si môžete pozrieť nižšie. Predstavili sa nám rôzne lokácie a zaujímavé postavy z hry. Predstavená bola aj oficiálna internetová stránka mesta, ktorú nájdete na tejto adrese.

- Reklama -

Následne nám level-dizajnér Miles Most zo štúdia CD Projekt Red porozprával bližšie o samotnom meste. Ako ho vytvárali a s akými problémami sa museli vysporiadať. V prvom rade nám chceli priniesť mesto, ktoré by bolo reálne. Ktoré by nás vtiahlo do deja a mohli sme sa ako hráči cítiť, že tam naozaj sme. Dozvedeli sme sa tiež, že Night City je pobrežné mesto v Kalifornii, čo tvorcom otvorilo niekoľko nových možností ako s ním pracovať.

Mesto Night City je podľa slov Milesa Mosta jeden z najkomplexnejších projektov, na akom doteraz pracoval spolu s ostatnými v tíme. Nájdeme v ňom mnoho budov, priestorov a lokácií. Či už pôjde o podzemné chodby, ulice mesta alebo miesta vysoko v oblakoch. Mesto by tým pádom malo byť plné života, v ktorom bude stále čo robiť. Vyzdvihol aj detail, že každá jedna ulica v hre má svoje meno.

Cyberpunk 2077 a gangy

Nasledovala ukážka rôznych gangov, ktoré v hre stretneme. Či už si oni nájdu nás, alebo my ich. Nasledoval, samozrejme, ďalší trailer. Ten si rovnako môžete pozrieť nižšie. Celé video sa sústredilo na predstavenie niekoľkých gangov. Vo videu sme mali možnosť vidieť hneď niekoľko z nich – Valentinos, 6th Street, Voodoo Boys, Animals alebo Moxes.

- Reklama -

Gangy budeme stretávať na každom kroku. Či už v samotnom meste, alebo mimo neho. Podľa slov CD Projekt Red ich bude množstvo, možno dokonca viac, než nám v prezentácii ukázali. Gangy budú dôležitou súčasťou celej hry, či už vedľajších misií, alebo tých hlavných. Budeme s nimi spolupracovať, ale aj bojovať proti nim. Niektoré gangy budú mať dokonca svoje vlastné zbrane a vylepšenia.

Systémové požiadavky

Na záver nám konečne predstavili oficiálne systémové požiadavky. Tie si môžete pozrieť na obrázku nižšie. zaujímavosťou je hlavne to, že hra bude zaberať približne 70GB priestoru na disku. To sa odlišuje od posledných informácií, ktoré tvrdili, že to bude vyše 200. Tieto informácie neskôr poprel aj samotný CD Projekt Red.

Pre ďalšie informácie o hre Cyberpunk 2077 sledujte náš web, kde pravidelne informujeme o zaujímavostiach (nie len) z tejto hry.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] má priblížiť azda najočakávanejší tohtoročný titul – Cyberpunk 2077. Night City Wire prinieslo množstvo informácií o chystanej hre, ale najviac rezonujú tie o gangoch. Upozornil na to portál […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x