Ubisoft oficiálne predstavil Assassin’s Creed Shadows

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Ubisoft začína písať ďalšiu kapitolu v sérii Assassin Creed. K dispozícii už máme prvý trailer, ktorý v necelých štyroch minútach načrtáva príbeh dielu s podtitulom Shadows. Venuje sa predovšetkým dvom hrateľným postavám, ktorými budú samuraj Jasuke a nindža Naoe.

V hre sa pozrieme do feudálneho Japonska. Autori sľubujú podmanivý a pestrý svet, v ktorom narazíte na veľkolepé hradné mestá, rušné prístavy, pokojné svätyne a pasienky. Tešiť sa môžete aj na meniace sa ročné obdobia, prostredie aj počasie.

- Reklama -

Postavy sa odlišujú predovšetkým štýlom boja. Jasuke, ktorého príbehové pozadie sa opiera o skutočného samuraja s africkými koreňmi, vyznáva tradičný štýl boja a precízne prevedenie výpadov, na bojisku dominuje vďaka neobyčajnej sile. V rukách drží katanu, obojručnú palicu, dlhú naginatu a ďalšie tradičné hračky. Naoe sa zasa spolieha na pohyb v tieňoch a prekvapivé útoky. V arzenáli má vrhacie nože, šurikeny či dymové bomby.

Ubisoft spomína, že sa môžete hrať, ako chcete, bude záležať len na vás, akú postavu si vyberiete pre danú misiu, komu budete dávať prednosť. Každá bude mať vlastný strom zručností.

Assassins Creed Shadows vyjde 15. novembra na PC a konzolách Xbox Series a PlayStation 5. Štandardná edícia vyjde na 70 eur. Gold za 110 eur ponúkne navyše season pass s dvoma príbehovými rozšíreniami a trojdňový predbežný prístup. Premium za 130 eur potom odomkne aj novú výbavu pre obe postavy a ďalšie drobné bonusy. Za predobjednávku obdržíte bonusovú úlohu.

- Reklama -

Čoskoro uvidíme aj gameplay ukážku, tú si vývojári šetria na akcii Ubisoft Forward, ktorá sa uskutoční v júni.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x