Ubisoftu unikli concept arty Assassins’s Creed z Číny

Norbert Šinka Norbert Šinka

Či máme očakávať Assassins Creed z prostredia Číny? Je to možné. Hráči a predovšetkým fanúšikovia série na internete zachytili concept art, ktorý naznačuje budúcnosť série štúdia Ubisoft, ktorá by sa mohla uberať na východ a byť zasadená do prostredia Číny.

Treba to brať s istou rezervou, pretože správa bola zachytená na Reddite, kde ju užívateľ menom nstav13 zdieľal v obzvlášť dlhom príspevku o možnosti pokračovania, kde by mohla byť hra zasadená. Nasledujúce obrázky ale dávku svojej dôverihodnosti naberajú vďaka tomu, že pochádzajú z účtu používateľa John Bigorgne na ArtStation, odkiaľ pochádzali aj concept arty, ktoré potvrdili AC Valhalla.

- Reklama -

John Bigorgne pracuje pre Ubi Montreal a pracoval na Lineage a Syndicate ako tvorca concept artov. Je veľmi pravdepobné, že mohol vytvoriť aj concept arty z Číny. Takže môžeme skutočne potvrdiť, že ide o aktuálny concept art a nie o fanúšikovský ako sa to tvrdí.”

nstav13

Zdroj: VG247

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] Forward. Táto show však hru zjavne vo svojom scenári napísanú nemala. Rovnako ako aj iné hry. Ubisoft plánuje v septembri tohto roku ďalšiu Ubisoft Forward akciu. Preto je možné, že túto […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x