Úvod Gamescom Opening Night Live patril Toddovi Howardovi, Starfieldu, ale aj pár narušiteľom

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Doslova len pár dní pred tým, ako Bethesda predstaví svoju očakávanú AAA hru Starfield, sa režisér a výkonný producent štúdia, Todd Howard, pripojil k moderátorovi Geoffovi Keighleymu na pódiu Gamescom Opening Night Live, aby ukázal posledný pohľad a povedal pár slov.

Howard vystúpil na pódium, aby vysvetlil niečo o príbehu hry Starfield. Hra sa začína pripojením sa k frakcii The Constellation, ktorú Howard opísal ako „NASA stretáva Indiana Jonesa“, pričom poznamenal, že sú poslednou skupinou ľudí, ktorí sa vydávajú naprieč galaxiou, aby preskúmali neznáme miesta, ktoré vesmír ponúka.

- Reklama -

Kým sa začnete pridávať k The Constellation, Howard teasoval, že hráči zažijú kopec zvratov, ale o zápletke sa nechcel podeliť. Aj keď vzhľadom na to, že Starfield vyjde už o necelé tri týždne, fanúšikovia ho odhalia už čoskoro.

Pred debutom hry Starfield sme práve v záverečnej fáze, 1. septembra sa stane dostupným v rámci early access a 6. septembra vyjde na PC a Xbox Series X/S. V skutočnosti sme tak blízko k jej vydaniu, že už začali unikať spoilery, takže buďte pri prechádzaní internetom opatrní.

Za zmienku stojí aj fakt, že krátko pred príchodom Todda Howarda obsadila pódium skupinka narušiteľov. Tí pribehli k Geoffovi a hovorili niečo o GTA 6, ak sme dobre zachytili. Incident sa však zaobišiel bez vážnejších zdržaní a my už aktuálne dostávame ukážky jednu po druhej.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -