Už tento týždeň nás čaká gamescom Opening Night Live

Mário Gurský Mário Gurský

Jedno z najväčších herných podujatí na svete, gamescom, sa uskutoční aj napriek pandémii Covid-19. Samozrejme všetko sa bude odohrávať online. Veterán a organizátor Geoff Keighley sa podelil o niekoľko ďalších informácií, ktoré sa tejto udalosti týkajú.

Čaká nás poriadna šou

Počas vysielania sa predstaví 38 rôznych hier počas zhruba dvojhodinového vysielania, informuje o tom portál PushSquare. Znie to ako celkom šťavnatá nádielka. Geoff však varuje, že väčšina z hier už bola predstavená. Preto môžeme očakávať skôr len nejaký update informácii k jednotlivým hrám.

- Reklama -

Stále by však malo ísť o pomerne slušnú udalosť. Minulý rok bola táto šou celkom prehliadaná, ale vzhľadom k tohto ročnému výpadku E3, sa veľa vydavateľov tejto udalosti nevie dočkať, aby mohli prezentovať svoje hry.

Gamescom Opening Night Live nás čaká už vo štvrtok večer o 20:00 hodine nášho času. Celú prezentáciu si môžete pozrieť prostredníctvom oficiálneho Twitch účtu gamescomu. Ak prezentáciu nestíhate, nič sa nedeje. Všetky podstatné informácie sa dozviete aj u nás na webe.

- Reklama -
2 komentárov
2 Komentárov
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] sa má objaviť až 38 hier. Tento tweet pravdepodobne odkazuje na otvárací ceremoniál gamescom Opening Night Live s Geoffom Keighleyom. Otvorenie celej akcie sa bude konať už tento štvrtok o 20 […]

trackback

[…] prezentácie Opening Night Live vrámci podujatia gamescom 2020 nám novinky predstavila aj spoločnosť Blizzard. Dozvedeli sme sa viac o pripravovanej expanzii […]

Naša relácia

- Reklama -
2
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x