Už tento týždeň nás čaká PlayStation State of Play. Čo na ňom uvidíme?

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Túžobne očakávané State of Play od Sony má prebehnúť túto stredu. Na show PlayStation sa majú ukázať nadchádzajúce tituly, ale hra priamo od PlayStation Studios v uniknutom zozname chýba.

Nick „Shpeshal Nick“ Baker často zdieľa zákulisné informácie od hernej divízie Microsoftu. Čas od času sa ale spoluzakladateľ servera XboxEra dostane aj k detailom z druhého tábora. Nick zverejnil záhadnú správu o tom, čo uvidíme 31. 1. 2024.

- Reklama -

Pokiaľ má Nick správne informácie, tak na State of Play sa ukáže štvorica časových exkluzivít v podobe samurajskej RPG akcie Rise of the Ronin od Team Ninja, akčnej adventúry Death Stranding 2 od Hidea Kojimu, očakávanej Final Fantasy 7 Rebirth a remake Silent Hill 2. Čo na zozname chýba, tak je špekulovaný Until Dawn Remaster, remake Metal Gear Solid 3 a Stellar Blade.

Zostavu majú ďalej okoreniť doposiaľ neoznámený Sonic Generations Remaster, Judas od tvorcu BioShocku a „nové“ Metro. Úvodzovky vysvetlím. Nemá dôjsť na ďalší remaster/remake, ale podľa najnovších informácií sa zatiaľ nedočkáme pokračovania postapokalyptickej série. Namiesto neho má toto byť intenzívny a desivý zážitok vo virtuálnej realite nesúci názov Metro Awakening. Kurakasis neskôr na Twitteri uviedol, že nevie, či je titul iba pre VR. Rovnako tak nemá potvrdený iba singleplayer, multiplayer alebo oboje. Pokiaľ je toto naozaj len pre VR, tak sa nebojte, na plnohodnotné Metro dôjde určite neskôr. Veď to bude už päť rokov od vydania Metro Exodus.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x