Vylepšená verzia Until Dawn údajne mieri na PS5 a PC

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Podľa známeho dataminera by sa fanúšikovia hororov mali čoskoro dočkať vylepšenej verzie obľúbeného Until Dawn, ktorá okrem PS5 zamieri aj na monitory PC hráčov.

Nie je tomu tak dávno, čo sa k hráčom dostala informácia o pripravovanej filmovej adaptácii interaktívneho hororu Until Dawn od štúdia Supermassive Games. Teraz možno prichádzajú ďalšie dobré správy pre fanúšikov tínedžerov bojujúcich o svoj život. Podľa spoľahlivého dataminera, ktorý si hovorí billbil-kun, sa totiž v nasledujúcich pätnástich dňoch oznámi vylepšená verzia Until Dawn pre PlayStation 5 a PC. Momentálne je hra dostupná iba na PS4, prípadne na PS5, kde ale beží iba v 30fps, išlo by teda o vítané vylepšenie.

- Reklama -

Vzhľadom na fakt, že ide o nepotvrdenú informáciu, je jasné, že nie sú známe žiadne detaily. Či sa za upgrade bude platiť alebo či na údajnom vylepšení pracujú samotní Supermassive Games sa teda dozvieme snáď čoskoro.

Hra, v ktorej sa objavil napríklad oscarový herec Rami Malek bola pre štúdio supermasívnym úspechom, pretože bola populárna medzi YouTubermi aj rôznymi streamermi. Vylepšenie, ktoré dostane Until Dawn z tridsaťsnímkového väzenia by teda mohlo oslavovať úspech.

Rovnaký dataminer tiež nedávno zverejnil údajný oficiálny názov pre Death Stranding 2. Viac sa dozviete v tomto článku.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x