V Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator oficiálne napadol sneh. Nájdete ho však len na špeciálnych miestach

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Trvalo to dlho, mnohí nedúfali, ale konečne je to tu. V Euro Truck Simulator 2 a American Truck Simulator napadol sneh. Stalo sa tak iba v rámci špeciálneho vianočného eventu, ale aj to sa počíta.

Pražské štúdio SCS Software pre svoju „#BestCommunityEver“ pripravilo udalosť Christmas Winterland, v ktorej sa vydáte na kúzelnú cestu vianočnou zimou a budete rozvážať zásoby a darčeky po celom svete.

- Reklama -

Než sa začnete príliš radovať, tak sneh je prítomný iba na špeciálnej mape Winterland, do ktorej sa dostanete cez portály, napríklad na pumpe neďaleko Prahy. Do špeciálnych skladov (vianočný trh na námestí, továreň na čokoládu, pošta, umelecká dielňa a trh v horskom stredisku) musíte doručovať náklady z „normálneho“ sveta, rovnako tak budete voziť náklady z týchto špeciálnych skladov. V „normálnom“ svete bohužiaľ sneh nie je.

Sneh v tomto prípade nie je iba textúrou. S kamiónom sa ide horšie, pri brzdení pociťujete, že kĺžete, do zákrut sa horšie zatáča. Možno teda ide o predzvesť toho, že sa jedného dňa naozaj dočkáme snehu v týchto dvoch obľúbených hrách. Zatiaľ je to možné iba prostredníctvom módov.

Pokiaľ sa zapojíte do vianočného eventu, tak ako odmenu môžete získať špeciálny náter Winterland pre svoj kamión, zatiaľ čo za splnenie komunitných cieľov sú ďalšie špeciálne odmeny, vrátane tematických predmetov do vašej kabíny. Postup komunity môžete sledovať na World of Trucks.

- Reklama -

Udalosť Christmas Winterland bude ukončená v nedeľu 14. 1. 2024 o 23:59. Na mape hľadajte vločky.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x