Veľký únik informácií o Resident Evil 8 – príbeh, postavy a viac

Michal Frajkor Michal Frajkor

Užívatelia, ktorí nechceli čakať na oficiálne informácie si ich zabezpečili sami. Aj tak môžeme nazvať posledný ransomware útok hackerov na štúdio Capcom. Podarilo sa im dostať k takzvanému developer buildu hry Resident Evil 8, pričom odhalili mnohé informácie. Také, na ktoré sa pri obyčajnom vydaní hry čaká niekoľko mesiacov.

V prvom rade musíme upozorniť, že nebudeme písať o tom, čo konkrétne obsahujú uniknuté informácie z jednoduchého dôvodu – nie každý o ne má záujem a nechce si pokaziť zážitok z hry. Ponúkneme ale odkaz na stránku Imgur, kde je v čase písania tohto článku stále nahraných niekoľko uniknutých screenshotov. Nájdete ich na tomto odkaze, takže klikajte iba na vlastné uváženie.

Únik ďalej obsahuje rôzne cut-scény, podrobnosti o príbehu, samozrejme aj s rôznymi koncami, informácie o postavách v hre a podobne. Tieto informácie sa pravidelne objavujú na fórach Reddit a ResetEra, takže ak naozaj túžite dozvedieť sa čo najviac, odporúčame hľadať práve tam. Capcom však usilovne pracuje na tom, aby všetky uniknuté informácie stiahol z obehu.

Nie je to prvý krát, čo Capcom čelí útokom hackerov. Stalo sa tak dokonca už niekoľkokrát počas tohto roka. Naposledy v novembri, keď sa hackeri dostali k informáciám o zatiaľ neoznámených hrách práve od tohto štúdia. Keďže Capcom odmietol splniť požiadavky hackerov, celý zoznam zverejnili na internete.

Resident Evil 8 zatiaľ nemá presný dátum vydania, vyjsť by mal niekedy v roku 2021 na platformy PS5, Xbox Series X a S a PC. vývojári potvrdili, že sa hru posnažia dostať aj na staršiu generáciu konzol, no zatiaľ nič nesľubujú.

1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] ktorá zažila množstvo únikov a vďaka ktorej si štúdio Capcom vyslúžilo hneď niekoľko útokov hackerov. Ten posledný si […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x