Vydanie Cities: Skylines 2 na konzoly bolo opäť odložené

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Spoločnosť Paradox Interactive znovu odložila konzolové verzie Cities: Skylines 2. Podľa všetkého majú vývojári väčšie problémy, než sa pôvodne predpokladalo. Na PlayStation 5 a Xboxe Series X/S možno ani tento rok mesto budovať a spravovať nebudete.

Hráči na počítačoch môžu Cities: Skylines 2 hrať od októbra minulého roku, aj keď hra je zle optimalizovaná, obsahuje chyby a má málo obsahu. Na súčasnú generáciu konzol mala vyjsť v rovnaký deň, ale bola odložená na jar 2024 kvôli dodatočnému doladeniu. Potom bola odložená v apríli s odôvodnením potreby ďalšej optimalizácie. V tej dobe tím dúfal vo vydaní v októbri 2024. K tomu ale nedôjde.

- Reklama -

Tvorcom sa zatiaľ nepodarilo dosiahnuť ciele v oblasti stability a výkonu. To ovplyvňuje celkový zážitok. V auguste by nová verzia hry mala prejsť dôkladnou revíziou. Potom určia, či budú schopní oznámiť pevný dátum vydania, alebo či budú musieť riešiť ďalšie problémy.

„Chápeme, že je to pre vás sklamanie a že to nie je to, v čo ste dúfali,“ ospravedlňujú sa vývojári na fóre Paradoxu a ďakujú za podporu. Tiež sa zaviazali, že budú naďalej informovať o vývoji, aj v prípade, keď aktualizácie nebudú pozitívne.

Okrem toho bolo odložené aj kritizované Beach Properties DLC. Ten má ponúknuť 70 nových objektov spojených s plážou.

- Reklama -

Cities: Skylines 2 je dostupné v Game Passe. Keď vyjde na Xbox Series X/S, tak bude v predplatnom aj táto verzia.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x