Výročná edícia Beyond Good And Evil bola hodnotená aj pre Switch

Mário Gurský Mário Gurský

Ako sme si všimli na sociálnych sieťach, ESRB pre Severnú Ameriku nedávno ohodnotila hru Beyond Good and Evil 20th Anniversary Edition pre viaceré platformy vrátane Nintenda Switch. Táto akčná adventúra má hodnotenie E10+ a obsahuje animovanú krv a fantasy násilie. Tu je zhrnutie hodnotenia:

„Ide o akčnú dobrodružnú hru, v ktorej hráči preberajú úlohu reportéra sprevádzaného spoločníkom podobným prasaťu, ktorý vyšetruje sprisahanie na planéte Hillys. Z pohľadu tretej osoby hráči skúmajú fantazijné lokality, fotografujú dôkazy, riešia hádanky a bojujú s robotmi a mimozemskými nepriateľmi. Boj je niekedy rýchly a hráči používajú zbrane na boj zblízka (napr. palice, pochodne) na zasiahnutie štylizovaných nepriateľov, ktorí sa spravidla rozpadajú alebo miznú v kúdoloch dymu. Jeden súboj s bossom zobrazuje mimozemšťana podobného chobotnici, ktorý je bodnutý do oka, so žltozelenými striekajúcimi efektmi.“

- Reklama -

Hra Beyond Good & Evil od spoločnosti Ubisoft pôvodne debutovala na konzolách GameCube, Xbox a PlayStation 2 v novembri 2003. Dvadsiate výročie hry je samozrejme za rohom, takže v blízkej budúcnosti sa pravdepodobne od spoločnosti Ubisoft dozvieme niečo o tejto najnovšej verzii.

A ak vás zaujíma pokračovanie – Ubisoft stále pracuje na hre Beyond Good and Evil 2. Hoci sa neobjavilo veľa nových informácií, vydavateľ začiatkom tohto roka potvrdil, že vývojársky tím stále usilovne pracuje na ambicióznom pokračovaní.

Mali by ste záujem znovu si zahrať klasickú akčnú adventúru od spoločnosti Ubisoft? Hrali ste Beyond Good & Evil, keď sa prvýkrát objavil na scéne?

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -