Vyššia cena NBA 2K21 vraj odráža kvalitu zážitku

Michal Frajkor Michal Frajkor

Vydavateľ hry NBA 2K21, spoločnosť Take-Two Interactive, sa vyjadrila k cene hry, ktorú pred nejakým časom navýšila na 70 dolárov. Vyššia cena sa bude týkať iba hry na next-gen konzoly. Odvtedy sa ale vynárajú rôzne dohady o tom, či budú next-gen hry o niečo drahšie, alebo nie.

Šéf Take-Two, Strauss Zelnick, sa pre portál GameIndustry vyjadril, že zvýšenie ceny bude odrážať kvalitu titulu, ktorý si zahráme. Ďalej hovorí o tom, že toto zvýšenie ceny bolo ešte mierne, keďže dlhé roky sa s cenami hier nerobilo nič.

- Reklama -

Zelnick ubezpečuje, že ceny ich hier budú stanovené vždy individuálne pre každú hru. Vyššia cena teda nebude štandardom (aspoň zatiaľ). Take-Two chystá aj vydanie hier Grand Theft Auto 5 na next-gen konzoly. Hra by mala byť vizuálne vylepšená a vyzerať na konzolách novej generácie lepšie. Zatiaľ nepadlo ani slovo o tom, aká bude cena týchto vylepšených hier.

Nedávno sme písali aj o tom, že Ubisoft uaziaľ neplánuje zvýšenie ceny pre svoje tituly, aspoň nie do konca tohto roka. Zelnick v súvislosti s Ubisoftom odpovedal, že cena hry musí jednoducho odpovedať jej kvalite. Ak je kvalitná, vyššia cena je opodstatnená.

V každom prípade Zelnick upozorňuje, že hovorí iba za ich spoločnosť a iné spoločnosti sa musia vyjadriť samé.

- Reklama -

Zdroj: EuroGamer

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x