Vývojár Call of Duty, David Vonderhaar, po 18 rokoch opúšťa Treyarch

Mário Gurský Mário Gurský

David Vonderhaar, riaditeľ dizajnu štúdia Treyarch, ktorý v spoločnosti pracuje už 18 rokov a podieľal sa na výrobe 8 hier Call of Duty, odchádza zo spoločnosti za novým dobrodružstvom.

Vonderhaar, ktorý v spoločnosti pracoval od októbra 2004 a hre Call of Duty 2: Big Red One, sa na sociálnej sieti LinkedIn podelil o túto správu a poďakoval tým, ktorí boli súčasťou jeho cesty v spoločnosti Treyarch.

- Reklama -

„Dnes sa delím o to, že opúšťam Activision a Treyarch po neuveriteľných 18 rokoch a 8 hrách Call of Duty,“ napísal Vonderhaar. „Svojim spolupracovníkom v Treyarch som nesmierne vďačný za čas, ktorý sme investovali do práce na zdokonaľovaní nášho remesla. Nikdy sme nesedeli na úspechoch a vždy sme premýšľali, ako zlepšiť to, čo navrhujeme a ako to vyrábame.

„Ďakujeme komunite Call of Duty za vašu vášeň a nadšenie. Táto energia často poháňa naše odhodlanie ako štúdia aj jednotlivcov. Vždy budem vďačný za možnosť komunikovať s mnohými z vás priamo online aj osobne. Táto energia bude vždy mojou obrovskou súčasťou. Zostávam v hernom priemysle, pracujem na zatiaľ nezverejnenom projekte, o ktorom nemôžem hovoriť, ale teším sa zo vzácnej a jedinečnej príležitosti. Čo najskôr vás budem informovať.”

Spoločnosť Treyarch oslávila Vonderhaara na Twitteri / X, poďakovala mu a zaželala mu všetko najlepšie. „Lúčime sa s legendárnym Davidom Vonderhaarom, ktorého disciplína, kreativita a inovácie pomohli formovať naše hry od COD 2: Big Red One až po Black Ops Cold War,“ napísal Treyarch. „Jeho ikonické hlášky a prelomové nápady nám budú chýbať. Tešíme sa na ďalšie dobrodružstvo. #ThankYouVahn“.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -