Vývojári No Man’s Sky mieria vo svojej novinke Light no Fire z vesmíru na jednu konkrétnu planétu

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Hello Games, nezávislý tím stojaci predovšetkým za survivalom No Man’s Sky, svoju zatiaľ najúspešnejšiu hru podporujú už približne 10 rokov. Ale vôbec sa nezastavujú. Okrem toho, že sa ich vesmírna hra dočká podpory minimálne aj budúci rok, pracuje hŕstka vývojárov, ktoré štúdio tvoria dohromady, už päť rokov na úplne novom projekte.

A ten nám bol teraz konečne predstavený. Zoznámte sa s Light No Fire. Hrou, ktorá nás z vesmíru ťahá na jednu konkrétnu planétu. Na otvorenú, procedurálne generovanú, multiplayerovú planétu. Vyzerá to, že nás čaká skutočný otvorený SVET.

- Reklama -

„Light No Fire je hra o dobrodružstve, budovaní, prežití a spoločnom prieskume. Odohráva sa na fantasy planéte o veľkosti Zeme a je hlboká ako RPG s voľnosťou survival sandboxu,“ hlása oficiálny popis.

Light No Fire láka na možnosť sa stretnúť s hráčmi po celej Zemi, vybudovať život a spoločne preskúmavať a prežívať. Budeme môcť vybudovať permanentné budovy, komunity a preskúmať svet pre ostatných.

Samotná procedurálne generovaná planéta by mala byť dynamická, rôznorodá a plná najrôznejších biomov a nepriateľov. Nejde však o realistický survival. Pôjde predovšetkým o fantasy svet, v ktorom budeme preskúmavať starý svet plný zabudnutých príbehov a tajomstiev.

- Reklama -

„Na každú horu sa dá vyliezť a pod nimi sa rozprestierajú nekonečné výhľady, oceány a kontinenty, ktoré možno nikto iný nevidel. Kto vylezie na najvyššie hory, kto nájde najhlbšie more? Vydajte sa na plavbu po rozľahlých oceánoch a riekach, prechádzajte na divokých zvieratách fantastickou krajinou, lietajte na drakoch nad neobjavenými krajinami.“

Znie to naozaj skvele, tak uvidíme, ako to dopadne. Budeme si však musieť počkať. Zatiaľ nebol oznámený ani rok vydania alebo platformy. Istotou je PC cez Steam, pretože tam už je dostupná stránka v obchode.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x