Vyzerá to tak, že Lords of the Fallen bol natoľko úspešný, aby dostal pokračovanie

Mário Gurský Mário Gurský

Minuloročný reboot hry Lords of the Fallen sa dočká pokračovania, keďže jej vydavateľ CI Games podpísal zmluvu so spoločnosťou Epic.

Ako informoval poľský web Bankier, nedávne vyhlásenie spoločnosti CI Games potvrdilo, že hra Lords of the Fallen sa v roku 2026 dočká pokračovania. Celkom pozoruhodne a potenciálne kontroverzne sa môže zdať skutočnosť, že CI Games a Epic Games podpísali dohodu, ktorá zaručuje druhej menovanej spoločnosti exkluzívne práva na pokračovanie hry na PC.

- Reklama -

Existuje množstvo PC hráčov, ktorí kategoricky odmietajú kupovať hry v obchode Epic Games, takže si budeme musieť počkať, ako to dopadne pre spoločnosť CI Games, keď pokračovanie nakoniec príde.

Treba poznamenať, že práva na vydávanie a distribúciu hry „po celom svete na všetkých ostatných platformách vrátane platforiem PlayStation 5 a Xbox Series X|S, pre ktoré sa hra v súčasnosti vyvíja, zostávajú spoločnosti.“ To zjavne potvrdzuje, že hra príde aj na PS5 a Xbox Series X/S, čo nie je až také prekvapujúce vzhľadom na to, že reštart vyšiel aj na rovnaké platformy.

Reboot hry Lords of the Fallen bol uvedený na trh ešte v októbri minulého roka, pričom išlo o reštart rovnomenných hier z roku 2014. Stretol sa s vcelku dobrými recenziami, aj keď sa mu kriticky nedarilo nijako ohromujúco.

- Reklama -

Za prvých 10 dní sa však predalo viac ako milión kópií, takže sa zjavne predávala dostatočne dobre na to, aby si zaslúžila pokračovanie, o čom svedčí aj toto nedávne vyhlásenie. Teraz treba len dúfať, že spoločnosť Hexworks dokáže pokračovanie vylepšiť.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x