„Záverečná kapitola” The Callisto Protocol, Final Transmission, vyjde už koncom tohto mesiaca

Mário Gurský Mário Gurský

Final Transmission, dlho očakávané „príbehové DLC” pôvodne sľúbené v season passe hry – bude k dispozícii 29. júna. Hoci hráči na konzolách Sony dostanú 48-hodinovú exkluzivitu a prístup získajú od 27. júna.

„Pripravte sa na Final Transmission, srdcervúcu záverečnú kapitolu The Callisto Protocol,” napísal tím na Twitteri. „Zahrajte si ju o 48 hodín skôr, 27. júna, exkluzívne na PlayStation, po ktorej bude 29. júna nasledovať širšie vydanie pre všetky ostatné platformy.”

- Reklama -

A nezabudnite, že odteraz až do 21. júna vývojársky tím vyzýva komunitu, aby si zahrala režim Riot a prekonala skóre samotných vývojárov.

Debutová hra Striking Distance Studios údajne nedosiahla svoje predajné ciele, čo prinútilo investorov spoločnosti Krafton „znížiť cieľové ceny akcií”.

Akčný horor, ktorého výroba stála 200 miliárd wonov (132 miliónov libier / 161,5 milióna dolárov) počas troch rokov, ovplyvnil hodnotu materskej spoločnosti Krafton „kvôli nedostatočným predajom”. Podľa jedného z investorov spoločnosť Krafton očakávala, že predá päť miliónov kópií The Callisto Protocol, ale keďže v čase stretnutia investorov sa predali len dva milióny kópií, prognóza bola znížená, čím sa uznalo, že nebude ľahké dosiahnuť tento míľnik.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -