Zoznam zmien v novej aktualizácii Baldur’s Gate 3 je taký dlhý, že sa nezmestil na Steam

Michal Frajkor Michal Frajkor

Keď spoločnosť Larian tvrdila, že prvá aktualizácia pre hru Baldur’s Gate 3 bude veľká, naozaj nežartovala. Je dokonca taká dlhá, že zoznam zmien sa nevošiel ani na Steam.

Aktualizácia, ktorá vyšla len pred pár hodinami, rieši 1000 chýb, problémy s vyvažovaním, plynulosťou a mnoho, mnoho ďalšieho. Tím odstránil problémy, ako napríklad NPC, ktoré si vás niekedy všimnú, hoci by toho naozaj nemali byť schopné, plávajúce predmety, ako napríklad hrnčeky a noviny, ktoré by plávať nemali, a záver romantickej scény Shadowheart, ktorý sa u niektorých hráčov nespustil.

- Reklama -

Spoločnosť Larian poznamenáva, že s rozsiahlymi a komplexnými hernými systémami prichádza aj mnoho neznámych, takže jej tím podpory bude naďalej spolupracovať s hráčmi na všetkých nahlásených problémoch.

Poznámky k opravám sú také rozsiahle, že spoločnosť Larian nemohla zverejniť celý zoznam na službe Steam kvôli obmedzeniam počtu znakov, takže si ich v plnom znení budete musieť prečítať na oficiálnej webovej stránke. Len si dajte pozor na spoilery.

Na druhú aktualizáciu nebudeme musieť čakať príliš dlho, pretože je zrejme “už za rohom”. Táto aktualizácia bude obsahovať výrazné vylepšenia výkonu a bližšie podrobnosti budú zverejnené tesne pred vydaním.

- Reklama -

Štúdio tiež poskytlo niekoľko nových štatistík. Podľa dát spoločnosti Larian strávili hráči v hre od jej vydania viac ako 200 miliónov hodín, čo sa rovná 22 000 rokom. Najobľúbenejšou voľbou triedy je v súčasnosti Paladin, nasleduje Sorcerer a najmenej obľúbenou triedou je Cleric. Chudáci klerici.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -