Aj na Slovensku vznikajú zaujímavé hry, príkladom je Artificial

Michal Frajkor Michal Frajkor

Ako herný magazín pôsobiaci na Slovenskom a Českom trhu nás vždy poteší, keď môžeme písať aj o zaujímavých tituloch, ktoré pochádzajú z týchto končín. Na svetlo herného sveta sa pomaly dostáva aj zaujímavý titul s názvom Artificial, za ktorým stojí Ondrej Angelovič a to úplne sám.

Artificial je logická hra z pohľadu prvej osoby, založená na fyzikálnych hádankách, platformingu a interakcii s prostredím. Hra sa odohráva v neďalekej budúcnosti, v podzemných dutinách ťažobnej kolónie asteroidu 2031XT, na ktorom došlo k neočakávanej katastrofe. Hráč preberá kontrolu nad jedným z preživších a postupne sa dozvedá viac o tom, k čomu na asteroide 2031XT vlastne došlo.

- Reklama -

Hra by mala podľa slov vývojára pri vydaní obsahovať ako slovenskú, tak aj českú lokalizáciu. Predpokladaný dátum vydania je tretí štvrťrok 2021 a pobeží na Unity. V prípade, že si chcete pozrieť ukážku momentálneho stavu hry, pozrite si video priložené nižšie.

Priebeh vývoja môžete sledovať aj na Twitteri, na ktorom vývojár pravidelne informuje o postupe. Hru si môžete už teraz pridať do vášho zoznamu prianí na Steame. Nájdete ju na tomto odkaze. Hra má síce do vydania ešte ďaleko, ale jej cestu budeme s radosťou a pozorne sledovať.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x