Fall Guys predalo už 2 milióny kopií

Norbert Šinka Norbert Šinka

Len týždeň po tom, čo vyšla nová Battle-Royale hra pre 60 hráčov Fall Guys: Ultimate Knockout sa jej predaje nezastavujú, pretože sa z nej predalo už neuveriteľných 2 milióny kópií. Fall Guys je najväčším doterajším úspechom Devolveru a 28. júla sme vás okrem iného informovali, že hra sa stala najsledovanejšou hrou počas svojej beta verzie na streamovacej platforme Twitch.

Skvelý tím vývojárov zo štúdia Mediatonic a úžasná komunita hry Fall Guys dokázala len za jeden týždeň vytiahnuť skvelé čísla,” napísal Digital Devolver na svojom Twitter účte a pokračoval, “Veľká vďaka patrí všetkým za skvelú fazuľkovú atmosféru.

Devolver Digital

Okrem predajov nás zaujímajú aj iné úspechy, napríklad, na Twitchi bolo dohromady nasledovaných “len” 23 miliónov hodín a samozrejme v hre “padlo” už 60 miliónov fazuľkových hráčov. Úbohe fazuľky 😥 Počas prvý 24 hodín svojho štartu hru hralo 120 tisíc hráčov v jeden moment a 56 tisíc z nich bolo na Steame. Tieto čísla neskôr ešte prudko stúpali a pripísali si tým veľký podiel na samotnom úspechu hry.

- Reklama -

Zdroj: VG247

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x