GTA V sa predáva ešte lepšie po tom, čo bolo k dispozícii zadarmo na Epic Store

Michal Frajkor Michal Frajkor

Nezastaviteľný stroj na zarábanie peňazí, ktorým určite GTA V je, bude v roku 2020 stále silným, pričom vydavateľ Take-Two predpovedá ešte silnejší štart pre GTA Online v nasledujúcom fiškálnom roku. Take-Two vidí veľkú silu v GTA Online, hlavne po veľkej Diamond Casino aktualizácií, kedy GTA lámalo rekordy v počte aktívnych hráčov.

Zaujímavosťou je aj to, že po nedávnej akcii na Epic Games Store, kedy bola táto hra k dispozícii zadarmo a mohli ste si ju jednoducho zadarmo claimnúť, sa čísla predaja neznížili a prekvapivo naopak, ešte navýšili.

- Reklama -

„Za šesť týždňov od propagácie hry na Epic Store sa predalo Grand Theft Auto 5 viac kópií v rovnakom období, ako v ktoromkoľvek predchádzajúcom roku,“ uviedol generálny riaditeľ Strauss Zelnick.

GTA Online je nejakým spôsobom obrovské už osem rokov a zdá sa, že to bude naďalej pokračovať : spoločnosť Rockstar uvedie hru ešte aj na PlayStation 5 a Xbox Series X budúci rok. Na PC nie je žiadnym prekvapením, že možnosť bezplatne získať hru bola prínosom pre čísla používateľov GTA Online, ale je úžasné vidieť, že samotné GTA 5 sa v nasledujúcich týždňoch predáva ešte lepšie ako kedykoľvek predtým.

Zelnick uviedol že GTA 5 predalo už cez 135 miliónov kópií za celú svoju existenciu od roku 2012, s tým že vo februáry tohto roku to bolo ešte len okolo 120 miliónov.

Zdroj: PC Gamer

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x