Vrátime sa späť do pekla, Bethesda oznámila nový Doom: The Dark Ages

Michal Frajkor Michal Frajkor

V rámci prezentácie Xbox Games Showcase spoločnosti Microsoft a id Software oficiálne oznámili hru Doom: The Dark Ages. Vývoj hry vedie spoločnosť id Software, tvorca série. Ide o prvý, úplne nový prírastok do série od roku 2020, kedy vyšiel Doom: Eternal. Nový Doom má vyjsť v roku 2025.

Trailer nám ukázal Doomslayera s o niečo stredovekejšie vyzerajúcim brnením a ostňami, ktorý používa (ako inak aj v spolupráci s rôznymi zbraňami) na trhanie svojich démonických protivníkov. Medzi zbraňami, ktoré sme videli, patrí píla, ktorá zároveň fungovala aj ako štít a pištoľ, ktorý podľa všetkého ako náboje používa lebky. Klasický Doom. Dokonca budete môcť použiť aj Atlan, obrovského mecha, ktorý dokáže zlikvidovať démonov veľkosti behemota. Autori tvrdia, že v tejto hre ide o príbeh o pôvode Doomslayera, ktorý sa z poslednej nádeje kráľovstva stal nočnou morou démonov tak, ako ho poznáme dnes.

- Reklama -

Rovnako ako všetky hry od Microsoftu bude aj Doom: The Dark Ages k dispozícii pri vydaní v službe Game Pass. V tweete, ktorý sa objavil spolu s oznámením, sa uvádza, že okrem konzoly Xbox Series X|S sa hra dostane aj na PlayStation 5 a PC.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x