Ako fungujú frakcie a komunitné výzvy v Marvel’s Avengers?

Mário Gurský Mário Gurský

Celosvetová premiéra hry bola 4. septembra pre PC, Xbox One, PlayStation 4 a Stadia. Príbeh o tom ako sa Avengers znovu dajú dokopy aby čelili hrozbe Advanced Idea Mechanics, známemu aj pod skratkou AIM. Príbeh je však len časťou plného zážitku. Na jeho dokončenie budete potrebovať zhruba 12 hodín.

Endgame

Hra však bude pokračovať dlho potom ako sa hlavná kampaň skončí, informuje o tom portál GameSpot. Podľa nového príspevku od vývojárov Crystal Dynamics budú tieto eventy rozdelené na týždenné a sezónne aktivity, výzvy frakcií a výzvy komunity. Odmenou za splnenie týchto eventov bude gear a kozmetická výbava.

- Reklama -

K misiám budete môcť pristúpiť prostredníctvom war table. Bude tiež obsahovať týždenný obsah a jedinečný loot, ktorý môžete získať. Upravené operácie budú hráteľné prostredníctvom Priority Missions a Priority HARM výziev. prvý z týchto nových režimov sa zameriava viac na co-op, ktorý bude dostupný o víkendoch, tak druhý vás vyzýva k sólo hre a požitiu celej súpisky hrdinov.

Frakcie

Frakcie budú zohľadňovať do akých aktivít sa rozhodnete ako hráč zapojiť. Pričom každá zo skupín má svojho vlastného vendora na nákup itemov. Vendori S.H.I.E.L.D.u a Inhumans budú zahŕňať denné a týždenné úlohy, ktorých sa zúčastníte. Na základe úrovne frakcie vám títo predajcovia budú predávať gear a artefakty, ktoré si hráč bude môcť odomknúť.

Komunitné výzvy

Komunitné výzvy budú zamerané na víkend a celú globálnu hráčsku základňu. Odmení hráčov jedinečnými predmetmi len v prípade, že sa zúčastnia a pomôžu naplniť komunitný cieľ, napríklad zničiť 500 000 syntoidov.

- Reklama -

Majitelia PS4 dostanú o niečo viac než len postavu Spider-Man. Na tejto platforme sa raz za mesiac objaví špeciálna komunitná výzva. Hra bude k dispozícii aj na budúcu generáciu konzol Xbox Series X a PlayStation 5. Samozrejme úplne zadarmo ak hru budete už vlastniť.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x