Kedy sa dočkáme nových informácií o The Elder Scrolls 6?

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Ešte niekoľko rokov potrvá, kým dorazí ďalší diel fantasy série The Elder Scrolls, to je úplne jasné. Kedy ale Bethesda začne o hre hovoriť?

Na túto otázku odpovedal Bruce Nesmith, ktorý v minulosti pracoval ako vedúci dizajnér Skyrimu. V rozhovore pre MinnMax uviedol, že sa o hre začne viac hovoriť iba niekoľko mesiacov pred plánovaným vydaním.

- Reklama -

Toddov názor, ktorý mimochodom zdieľam, je, že videoherný priemysel má krátku pamäť,” vyhlásil, pričom dodal, že keď niekto začína s propagáciou hry celé roky pred jej uvedením na trh, podrezáva si pod sebou vetvu.

Jeho slová pôsobia trochu zvláštne, keď prihliadneme na skutočnosť, že prvý (a jediný) teaser k šiestemu dielu už oslávil piate narodeniny. Nesmith však má na mysli skutočne podrobné detaily, na základe ktorých bude jasné, čo všetko sa dá od šiesteho dielu očakávať.

„Stavím sa, že o detailoch budete počuť až dobrých šesť mesiacov pred vydaním, a tak by to malo byť. Myslím, že je to najlepší prístup,“ povedal s tým, že táto stratégia v prípade hier od Bethesdy funguje najlepšie.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -