Alan Wake 2 ukázal Temné miesto

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Od dlho očakávaného pokračovania akčnej adventúry Alan Wake z roku 2010 od spoločnosti Remedy nás delia necelé dva mesiace. A keďže očakávania rastú, spoločnosť Remedy Entertainment vydala nový herný trailer.

Na Gamescom Opening Night Live nový trailer na hru Alan Wake 2 predstavil „Temné miesto“, snovú realitu, ktorá sa rodí z Alanovej mysle. Do hry budú plynule zakomponované zábery zo živej akcie, aby sa ukázala snová povaha Temného miesta.

- Reklama -

Hra Alan Wake 2 bola oznámená v roku 2021 na udeľovaní cien Game Awards. Ide o pokračovanie kultovej obľúbenej hry z roku 2010, ktoré sa okrem titulnej postavy zameria aj na agentku FBI, Sagu Andersonovú, o ktorej sme sa už skôr dozvedeli, že bude slúžiť ako druhá hrateľná postava.

Hra Alan Wake 2 sa mala objaviť na trhu 17. októbra, ale aby sa vyhla kolízii s inými veľkými vydaniami, ktoré vychádzajú v tomto čase, spoločnosť Remedy minulý týždeň oznámila, že vydanie hry posúva na 27. októbra. Hra však vyjde len v digitálnej podobe, ako už predtým potvrdili vývojári. Hoci sa žiadne fyzické vydanie nechystá, Remedy v júni oznámilo, že vydáva termosku. To len pre prípad, že vás takéto veci zaujímajú.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -