Among Us sa dočkal noviniek. Zatiaľ sú v beta testovaní

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Po tom, čo vývojári z InnerSloth prezradili ďalšie plány s hrou Among Us, sme sa počas víkendu dočkali prvej aktualizácie. Tá do hry pridáva niekoľko nových možností. Všimol si ich portál VG247.

Aj keď k samotnej víkendovej aktualizácii nevyšli žiadne oficiálne informácie, fanúšikovia si všimli zopár noviniek. Tou najväčšou je, že hlasovanie o tom, kto je impostor môžete učiniť aj anonymne. Ostatní tak nebudú vedieť ako a či ste hlasovali. To pridá do hry ďalšie možnosti diskusií a intríg.

- Reklama -

Zmeny sa dočkal aj tzv. task bar. Odteraz si budete môcť na začiatku hry zvoliť, či zoznam úloh chcete vidieť po celý čas, iba pri „schôdzkach“, alebo nikdy. Vývojári navyše pracujú aj na vylepšení herného zážitku pre hráčov so zrakovým postihnutím, najmä tých, ktorí majú problém s rozlišovaním farieb.

Uvedené novinky sú momentálne v Beta verzii a k dispozícii len pre PC hráčov. Na iOS a Android zmeny dorazia až pri úplnom vydaní aktualzácie. Minulý týždeň sme vám priniesli aj rady, ako v Among Us čo najrýchlejšie odhaliť Impostora. K článku sa môžete vrátiť na tomto odkaze.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x