Assassin’s Creed Valhalla obsahuje zmienku o koronavíruse

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá, Assassin’s Creed Valhalla stále odkazuje na prvé diely z tejto série. Deje sa tak napr. pri občasnom prebudení zo systému do reality. Práve pri jednom z takýchto prebudení vás bude čakať odkaz na aktuálne dianie vo svete a to, že Assassin’s Creed Valhalla obsahuje zmienku o koronavíruse.

Informáciu priniesol portál GameSpot, ktorý si pri hraní všimol, že v jednom momente vám dorazí email. Ten vám napísala postava Layla Hassan a obsahuje nasledujúcu správu. „Nemám Covid. Sme dobre izolovaní. Sme len my traja, cestujeme spolu a snažíme sa zostať z dohľadu.“

Keďže Assassin’s Creed Valhalla obsahuje zmienku o koronavíruse, tak je aj prvou veľkou hrou, ktorá odkazuje na ničivý koronavírus. Zďaleka však nie je jedinou. Nedávne vydanie Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 ho obsahuje taktiež. Tabuľa na školskom dvore pri jednej z prvých úrovní obsahuje informáciu o zavretí školy.

„Škola je oficiálne uzavretá. Zverejníme zoznam dní, kedy si budú môcť rodičia vyzdvihnúť osobné veci detí,“ píše sa tam. Je jasné, že koronavírus značne zasiahol aj do herného odvetvia. Tieto dve hry teda zrejme nebudú jediné, ktoré na pandémiu poukážu.

Na záver len pripomenieme včerajší článok, v ktorom sme vám priniesli tipy a triky, ako začať hrať nový diel Assassin’s Creed. Pred samotným hraním si ho určite pozrite.

Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x