Britské štúdio Wargamingu rebranduje svoj názov

Norbert Šinka Norbert Šinka

V Britskej odnoži Wargamingu, ktoré sídli v Guildforde, aktuálne prebehol rebranding. Ide o štúdio Wargaming UK, ktoré sa bude po novom volať DPS Games. S rebrandingom súvisia aj ich nové značky na ktorých aktuálne pracujú a zameriavať sa budú na novú generáciu Free-To-Play hráčov.

4. september 2020 – Dnes sa Wargaming UK oficiálne stal DPS Games, čo odráža jedinečný a osobitý smer štúdia a novú vzrušujúcu kapitolu pre Wargaming.

- Reklama -

Rast štúdia a počet jeho zamestnancov

Vzhľadom na neuveriteľný rast od akvizície Edge Case Games z roku 2018 je DPS Games domovom viac než 94 zamestnancov. Len za posledný rok štúdio zdvojnásobilo svoje kancelárske priestory. Samozrejme, tento rast sa neobmedzuje len na štúdio v Guildforde. Tím už spolupracuje so 70 členným tímom v Austrálii, s ktorými chystajú expandovať do ďalších svetových herných centier.

Zmena hrania na trhu s Free-To-Play hrami a hráčmi

Rebranding je pre DPS Games príkladom ambiciózneho poslania – navždy zmeniť hranie. Sľubujú ohromiť a zabaviť nové generácie Free-To-Play hráčov, ktorých hlbšia hrateľnosť udrží pri hrách roky aj po ich vydaní.

Vedúci štúdia DPS Games, Sean Decker, ktorý stojí na čele celého rebrandu a obnove smerovania samotného štúdia povedal: “My v DPS Games, stále zostávame hrdými členmi Wargaming rodiny – prepojený prostredníctvom infraštruktúry, ekosystému a komunity. To znamená, že naše hry sa budú veľmi líšiť, a to aj naši hráči. Spolu sme čelili mnoho výzvam, ale počas toho sme si užili obrovské množstvo zábavy. Práve táto cesta vášne a hrania sa stala súčasťou DPS Games a tu pre nás je hranie všetkým.”

DPS Games sa už spojila s niekoľkými priemyselnými partnermi a charitatívnymi organizáciami, ktoré stelesňujú ducha rozmanitosti a inklúzie, ktorý podporuju hranie pre všetkých. Tím s potešením oznámi tieto partnerstvá a následné kampane v blízkej budúcnosti.

- Reklama -

“Po sledovaní neuveriteľného rastu štúdia v Guildforde počas dvoch rokov, sme my vo Wargamingu nadšení z toho, že DPS Games formujú a rozširujú vplyv Wargamingu v nových častiach sveta. Je to skúsení tím veteránov vo svojom obore a vychádzajúcich hviezd, ktoré rastú každým dňom a my sa tešíme, ked ich uvidíme priniesť niečo nové a rozlišné na trh s Free-to-Play hrami,” povedal CEO Wargaming.net, Victor Kislyi.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x