Česká strieľačka Gray Zone Warfare už uzrela svetlo sveta. Čo na ňu hovoria hráči?

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Dnes na počítače v predbežnom prístupe vyšla taktická first-person strieľačka Gray Zone Warfare od brnenského štúdia Madfinger Games. Hra kladie dôraz na spoluprácu a taktiku. Ide o konkurenciu pre Escape from Tarkov. Na novinku láka štartovný trailer.

Vývojári ale zatiaľ veľmi oslavovať nemôžu. Hru sprevádzajú pôrodné bolesti v podobe zlej optimalizácie, problémov a chýb. Tie majú za následok veľké prepady snímkovej frekvencie. Niektorí hráči sa potom sťažujú na jednotlivé edície, ktoré zaisťujú väčší priestor v uzamykateľnej schránke a ďalšie vybavenie.

- Reklama -

Z týchto dôvodov sú doterajšie recenzie skôr záporné. V čase písania článku ohodnotilo 33 % hráčov hru pozitívne. Tvorcovia uvádzajú, že Gray Zone Warfare je dlhodobý projekt, ktorý chcú vyvíjať a vylepšovať, kým nedosiahnu ultimátny herný zážitok.

Budeme pravidelne vydávať aktualizácie s novým obsahom, rozširovať svet, pridávať nové zbrane a vybavenie, odkrývať príbehy vpísané do prostredia, odhaľovať nové misie, rovnako ako optimalizovať a opravovať chyby pred ukončením fázy predbežného prístupu. Približná doba trvania môže byť niekoľko rokov, v závislosti od spätnej väzby komunity a naplnenia našej vízie

uviedli vývojári

Na záver len dodajme, že niekedy v budúcnosti by sa Gray Zone Warfare malo dostať aj na konzoly.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x