Crash Bandicoot N-Sane Trilogy oslavuje krásny míľnik v počte predaných kusov

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Dnes už sedem rokov stará kolekcia remake-ov prvých troch dielov ikonickej série Crash Bandicoot s názvom N-Sane Trilogy oslavuje obrovský úspech. Cez oficiálny X účet sa vývojári pochválili, že hra celosvetovo predala 20 miliónov kópií.

Nie je sa čomu diviť. N-Sane Trilogy od Vicarious Visions je verným prepracovaním, na ktoré ľudia čakali roky. Onedlho potom prišiel aj štvrtý diel s podtitulom It’s About Time. Ten podľa dostupných informácií z apríla tohto roku dosiahol 5 miliónov predaných kusov. Čo je síce podstatne menšie, zato samo o sebe nijako malé číslo.

- Reklama -

Toto už je však nejaké štyri roky. Takže medzi hráčmi – obzvlášť s terajším oznámením – zostáva otázka, kde je ďalší diel? Na odpoveď na túto otázku si asi budeme musieť ešte nejaký čas počkať. Vicarious Visions, ktorí urobili N-Sane Trilogy, boli už pred časom pohltení do Blizzardu. A Toys For Bob, ktorí naopak majú na svedomí práve štvrtý diel a predtým kolekciu remakov Spyro: Reignited Trilogy, pracujú podľa posledných zvestí práve na novej hre s fialovým dráčikom.

Je dosť možné, že vývoj ďalšieho Crasha môže prevziať ešte ďalšie štúdio. Microsoft ich teraz pod sebou má viac ako dosť. Ale viac pravdepodobné je, že bude chcieť spoločnosť pracovať s tvorcami z Toys For Bob aj po vydaní Spyra. A to práve na novom diele Crasha Bandicoota.

Či je ale táto teória pravdivá, snáď ukáže čas. Okrem štvrtého dielu totiž ešte prišla vcelku neúspešná multiplayerovka Crash Team Rumble a naopak podarený remake pretekárskeho Crash Team Racing. Naopak sme sa stále nedočkali veľmi chceného remake-u party multiplayerovky Crash Bash. Takže aj tam môžu smerovať nasledujúce kroky. Uvidíme.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x