Cyberpunk 2077 bude mať lip sync vo všetkých verziách jazykoch

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Do vydania jednej z najočakávanejších hier tohto roka – Cyberpunk 2077, ostáva necelý mesiac. Niet sa čomu diviť, že informácie o hre k nám chodia zo všetkých možných strán. S tou najnovšou prišiel portál GameSpot.

Podľa neho bude hra podporovať lip sync pre každý jazyk zvlášť. O čo vlastne ide? Novinka od vývojárov z CD Projekt RED, bude obsahovať dabing približne v desiatich jazykoch. Podľa toho aký si zvolíte, tak sa budú hýbať pery všetkým, a vývojári podčiarkujú slovo všetkým, postavám v hre.

- Reklama -

Na výnimočnom projekte pracovali s vývojárom Jali Researchom, pričom ich spoločné úsilie prinieslo softvér, ktorý im túto prácu zautomatizoval. Systém vyzerá skutočne pôsobivo, ale na konečný ortieľ si počkáme až do vydania samotnej hry.

Cyberpunk 2077 uzrie svetlo sveta už 19. novembra na PC, PS4 a Xbox One. Podporovať bude aj spätnú kompatibilitu na konzolách PS5 a Xbox Series X/S. Tzv. next-gen patche sú naplánované na rok 2021.

- Reklama -
1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] 2077 bude mať lip sync vo všetkých verziách jazykoch. Čo to znamená si môžete prečítať v samostatnom článku, ktorý sme vám počas týždňa priniesli. […]

Naša relácia

- Reklama -
1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x