Remake Dragon Quest 3 HD-2D má „prepracovaný“ príbeh, režim výkonu PS5 a nové úrovne obtiažnosti

Mário Gurský Mário Gurský

Hoci je jasné, že spoločnosť Square Enix v rámci remakeu hry Dragon Quest 3 v HD-2D nevykonáva žiadne dramatické zmeny, okrem očividného grafického vylepšenia, presadzuje niekoľko menších vylepšení a úprav. Patrí medzi ne modernizované používateľské rozhranie a možnosť zrýchliť boj. Drobnosti, ktoré sa môžu naozaj zúročiť.

A teraz sa začínajú šíriť ďalšie informácie o remaku. Podľa japonskej publikácie Game Spark bol príbeh hry pre toto oživenie skutočne „prepracovaný“, pričom zostal verný pôvodnému dobrodružstvu. Zo samotnej ukážky nie sú jasné podrobnosti, ale znie to, akoby vývojári urobili nejaké úpravy, čo je zaujímavé, keď si uvedomíme, aké prídavky boli prítomné v minulých re-edíciách Dragon Quest.

- Reklama -

Ďalej je tu potvrdenie, že verzia pre PS5 sa bude môcť pochváliť špecializovanými grafickými a výkonnostnými režimami, čo určite zdvihne pár obočí. Druhý z nich uprednostňuje rýchlosť snímok za sekundu, čo vyvoláva otázku, prečo by takýto remake vôbec mal mať problém dosiahnuť 60 snímok za sekundu.

A nakoniec, v preview sa uvádza, že remake ponúkne tri úrovne obtiažnosti. Nový jednoduchý režim s pôvabným názvom Dracky Quest. Umožní menej náročné ťahové súboje. Normálna obtiažnosť sa nazýva jednoducho Dragon Quest a Draconian Quest sa vracia ako ťažký režim, v ktorom sú boje so silnejšími nepriateľmi a za ktorý sa udeľuje menej skúseností a zlata.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x