Cyberpunk 2077 sa dočká ďalšieho Night City Wire vysielania

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Cyberpunk 2077, hra o ktorej sa v posledných týždňoch hovorí prakticky neustále. A to najmä kvôli viacerým odkladom, ktoré ju postihli. Aj vďaka, alebo skôr kvôli, tomu sa dočkáme ďalšieho Night City Wire. Tentoraz s poradovým číslom 5.

Vývojári prostredníctvom oficiálneho profilu na Twitteri informovali, že stream sa uskutoční vo štvrtok 19. novembra o 18. hodine nášho času. Práve v tento dátum mala hra „pôvodne“ vyjsť, nakoniec sa tak stane až 10. decembra. Hráči sú však voči tomuto dátumu skeptickí a hovorí sa dokonca o vydaní v roku 2021.

Vráťme sa však k Night City Wire, ktoré by nám malo priniesť viac informácií o postave Johnnyho Silverhanda. Toho stvárňuje Keanu Reeves. Chýbať nebudú ani poznatky o hudobnej stránke hry a veľa ďalšieho.

Nám neostáva nič iné len dúfať, že táto epizóda bude tou poslednou. Určite budeme všetci radi, keď sa namiesto toho konečne dočkáme samotného vydania hry Cyberpunk 2077.

1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] 2077 nepodarilo presadiť. Na záver len pripomenieme, že vo štvrtok sa bude konať v poradí už piata epizóda Night City Wire, kde by sme sa mali práve o postave Johnnyho Silverhanda dozvedieť […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x