DiRT 5 sa opäť odkladá. Nie však nadlho

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Dátum vydania hry Dirt 5 sa „dočkal“ zmeny. Z pôvodného plánu vydať hru v polovici októbra vývojári upustili, plánujú tak spraviť 6. novembra. Informuje o tom herný web TheSixthAxis.

Toto presunutie by však nijako nemalo ovplyvniť next-gen verzie hry, ktoré sú stále naplánované ešte na tento rok. Nový dátum hru automaticky stavia medzi Cyberpunk 2077 či Call of Duty: Modern Warfare, ktoré vyjdú v približne rovnaký termín.

- Reklama -

Titul od vývojárov z Codemasters bude, podľa očakávania, cross-genový s bezplatnými aktualizáciami. K dispozícii bude kariérny režim so 130 udalosťami, deviatimi typmi pretekov a s tzv. Throwdown výzvami. Koncom augusta navyše prišla informácia o režime Playgrounds, ktorý umožní hráčom stavať si vlastné okruhy a súperiť na nich s ostatnými.

V príbehu sa opäť raz predstavia Nolan North a Troy Baker. Tešiť sa však môžeme aj na svetového šampióna W Series, Jamieho Chadwicka, či známeho youtubera SLAPTraina.

Dirt 5 vyjde 6. novembra a k dispozícii bude na PC, PS4, Xbox One. Neskôr v tomto roku vyjde aj na PS5 a Xbox Series X a v roku 2021 bude k dispozícii aj skrz streamovaciu službu Google Stadia.

- Reklama -
- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x