Dočkáme sa čoskoro prvých screenshotov z GTA VI? Fanúšikovia si myslia, že áno

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Komunita okolo Grand Theft Auto VI je opäť na nohách. Oficiálne webové stránky a sociálne siete Rockstar Games sú permanentne pod dohľadom a stále niekto prechádza zdrojový kód a ďalšími spôsobmi hľadá niečo nové. Takto twitterový účet GTA VI When našiel zhody v API, ktoré môžu poukazovať na prvé screenshoty. Dokonca by mohol byť odhalený aj obal GTA 6.

Všetko sprevádza popis, že sa v Grand Theft Auto VI vydáme do štátu Leonida, kde nájdeme neónami nasiaknuté ulice Vice City a ďalšie mestá v doposiaľ najväčšej a najúchvatnejšej evolúcii série Grand Theft Auto. Vyjde v roku 2025 pre PlayStation 5 a Xbox Series X/S.

- Reklama -

Otázkou je, či sa v pozadí naozaj chystá aktualizácia oficiálnych stránok. Keď v decembri dorazil prvý trailer, Rockstar uviedol, že viac toho uvidíme v roku 2024. Po prvých štyroch mesiacoch je ale pokoj. Niektorí sa prikláňajú k tomu, že sa niečo deje, pretože v máji 2017 zverejnil Rockstar nové obrázky z Red Dead Redemption 2, spoločne s oznámením odkladu. K nemu snáď tentoraz nedôjde.

Potom sú tu tí, čo ničomu neveria. Myslia si, že takto má Rockstar vytvorené všetky stránky hier a pripravené na budúce aktualizácie. Kde je pravda ukáže len samotný čas.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x