Dostane EA Sports FC poriadnu konkurenciu? Hovorí sa o FIFA 2K

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Športová divízia spoločnosti 2K Games, ktorá spadá pod Take-Two Interactive (majiteľ Rockstar Games), mala získať licenciu FIFA po tom, čo sa s medzinárodnou federáciou futbalových asociácií nedohodla Electronic Arts.

Hra má niesť názov FIFA 2K25, po vzore NBA 2K. Pokiaľ sú správy od ghanského predajcu @mohplay_inc_ pravdivé, tak sa môže séria EA Sports FC pripraviť na konkurenciu. Tá je potrebná ako soľ po tom, čo Konami zmenilo slávnu PES na eFootball a začala dráhu bezplatného futbalu.

- Reklama -

Ghanský predajca nepíše odkiaľ má informácie. Avšak, už predtým Tom Henderson z Insider Gaming naznačoval, že FIFA a 2K rokujú o spolupráci. Možno tak len @mohplay_inc_ opakuje staršie informácie a využíva ich na propagáciu svojho obchodu.

FIFA bola pod EA jednou z najpredávanejších hier na svete, a to vychádzala každý rok. Teraz v tom pokračuje EA Sports FC; najpredávanejšia hra za rok 2023 v Európe. Tak uvidíme, či v tomto roku vyjde FIFA 2K25. Pred časom Gianni Infantino, prezident FIFA, sľúbil FIFA 25 ako odpoveď na EA Sports FC.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x