EA Sports UFC 5 bude oveľa viac naviazanejšie na skutočné UFC

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Ďalší diel športovej série naviazanej na MMA organizáciu UFC ponúkne nespočet noviniek, ktoré sa týkajú aj herných režimov. A práve na ne sa zameriava nový článok priamo od EA Sports.

Vývojári evidentne dostali za úlohu previazať ďalší diel so skutočnými turnajmi a zápasmi, ktoré sa odohrávajú pod záštitou UFC. Režim Fight Week urobí radosť predovšetkým nedočkavým fanúšikom, ktorí vyzerajú ďalší turnaj.

- Reklama -

Pustiť sa môžu napríklad do plnenia výziev, za odmenu dostanú predmety inšpirované aktuálnym galavečerom, či už pôjde o prvky určené na úpravu vzhľadu, emoty alebo alter egá konkrétnych zápasníkov.

Ďalej bude pripravená séria špeciálnych kontraktov na zápasy s počítačom riadenými bojovníkmi. Každý ďalší zápas bude ťažší, na konci týždňa sa porovnajú výsledky a hráč bude odmenený zodpovedajúcou čiastkou v hernej mene (UFC Coins).

Zaujímavo pôsobí možnosť natipovať si výsledky zápasov, ktoré sa uskutočnia na ďalšom skutočnom turnaji. Predikcia sa týka víťaza, spôsobu a kola ukončenia zápasu. Aj v tomto prípade získate „finančnú” odmenu, navyše budete zaradení do Fight Pick rebríčka, v ktorom sa môžete porovnať s kamarátmi.

- Reklama -

Hra dorazí už 27. októbra, k dispozícii bude na konzolách Xbox Series a PlayStation 5. Tipovačku teda môžete vyskúšať už v rámci turnaja UFC 295, na ktorom sa ukáže prvý český UFC šampión – Jiří Procházka.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -