F1 24 sa ukazuje cez prvý teaser. Poznáme dátum vydania a predobjednávkové bonusy

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Spoločnosti Codemasters a Electronic Arts začali s lákaním na F1 24. Tohtoročný virtuálny ročník kráľovnej motoršportu sme ešte nevideli, teaser trailer obsahuje len skutočné zábery a kreatívny riaditeľ Lee Mather sľubuje prepracovaný režim kariéry, nový systém dynamického riadenia a ďalšie novinky. Všetko má byť odhalené v apríli.

„Vychutnajte si autentickejšie ovládanie. Vďaka vylepšeniu v oblasti fyziky máte väčšiu kontrolu nad tým, ako váš osobný štýl jazdy ovplyvní výkon vozidla a pretekovú stratégiu,“ dodáva tlačová správa k novému systému Dynamic Handling.

- Reklama -

To ale nebráni, aby sa vydavateľ snažil všetkých presvedčiť k predobjednávke. Najlepšie drahšie Champions Edition s bonusmi v podobe náterov vozidiel McLaren, Williams, Alpine a Haas pre hráčov F1 23 v režime Time Trials.

Majitelia F1 2021, F1 22 alebo F1 23 získajú 15% zľavu pri predobjednaní F1 24 Champions Edition. Súčasťou sú ešte dve nové ikonky formuly 1, 18 000 Pitcoinov a balíček F1 World Bumper Pack. Okrem toho sa hra cez Champions Edition odomkne o tri dni skôr, teda 28. mája/mája.

Štandardná edícia F1 24 vyjde 31. mája pre PC a posledné dve generácie konzol PlayStation a Xbox. Všetky predobjednávky zahrnú jeden VIP Podium Pass, 5 000 Pitcoinov a F1 World Starter Pack.

- Reklama -

Potvrdili sa tak zákulisné informácie o tom, že F1 24 vyjde oproti predchádzajúcim ročníkom o niečo skôr. Zvyčajne totiž titul vychádzal počas letných mesiacov, v období od júna do augusta.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x