Fortnite vám dovolí zalietať si na X-Wingu zo Star Wars

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Hviezdna loď zo známej filmovej série bola pridaná v rámci propagácie hry Star Wars: Squadrons, a to priamo do hry Fortnite. Informuje o tom portál GameSpot.

Hráči Fortnite sa odteraz môžu vznášať po oblohe s tzv. klzákom, ktorý má podobu X-Wingu. Fortnite vám dovolí zalietať si na ňom a tvorca Fortnite vám dovolí si ho v obchode aj zakúpiť za 1200 V-Bucks alebo za približne 8 €. Tí, ktorí si kúpia Star Wars: Squadrons prostredníctvom Epic Game Store, ho získajú zadarmo.

- Reklama -

Nie je to po prvýkrát čo Star Wars a Fortnite spojili svoje sily. J. J. Abrams prostredníctvom tejto hry uviedol aj trailer na deviaty film zo série – The Rise of Skywalker. Vďaka spolupráci sa do Fortnite dostali postavy ako Rey, Finn, Kylo Renn a mnohé ďalšie.

Epic na podobnom princípe spolupracuje aj s ďalšími značkami. Za zmienku stojí napr. Marvel. Nešťastná zhoda náhod priniesla nedávno dokonca situáciu, že do hry bol pridaný obrovský monument Black Panthera, ktorého predstaviteľ, Chadwick Boseman, pár dní na to, zomrel na rakovinu.

Okrem toho Fortnite poteší svojich hráčov aj ďalšími novinkami. Už od 17. septembra totiž začne hra podporovať ray tracing a ďalšie funkcie RTX.

- Reklama -

Fortnite je bezplatná Battle Royale hra vytvorená spoločnosťou Epic Games v septembri 2017. Vyšla na platformy ako Microsoft Windows, Xbox ONE, PlayStation 4 a dokonca aj na mobilných telefónoch so systémom iOS alebo aj Android.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x