Todd Howard je v Nemecku na roztrhanie. Odpovedá nielen na otázky o hre Starfield, ale aj Elder Scrolls

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Na tohtoročný Gamescom sa prišiel pozrieť aj Todd Howard, ktorý napäto vyzerá na prvé recenzie Starfieldu. Zároveň však musí odbavovať otázky ohľadom inej populárnej značky od Bethesdy.

Howard sa ukázal aj na pódiu počas akcie Opening Night Live, v rozhovore s Geoffom Keighleym priznal, že na Gamescom zavítal vôbec po prvýkrát. Následne sa venoval návštevníkom veľtrhu a tiež novinárom, ktorí jeho smerom odpaľovali jednu otázku za druhou.

- Reklama -

Úplne logicky sa týkali aj ďalšieho dielu série The Elder Scrolls. Jedna z týchto otázok padla napríklad v rozhovore magazínu CQ. Redaktora zaujímalo, či Howarda nemrzí, že k oznámeniu šiesteho dielu došlo už v roku 2018. „Na to som sa sám seba často pýtal,“ priznal, pričom dodal, že by oznámenie teraz možno poňal viac neformálne.

Počas rozhovoru potvrdil, že hra dostala kódové označenie, viac ale pochopiteľne nepovedal. Redaktor sa ďalej pýtal, čo by chcel s ďalším dielom dosiahnuť. „Nechcem odpovedať, ale chcem byť zdvorilý. Poviem len, že chceme, aby to plnilo úlohu ultimátneho simulátora fantasy sveta.“ Na záver vyhlásil, že existujú rôzne spôsoby, ako tento cieľ dosiahnuť.

O hre však v najbližšej dobe nebudeme počuť. Phil Spencer napokon nedávno vyhlásil, že vyjde najskôr v roku 2028.

- Reklama -
- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -