Foto režim v Stellar Blade zatiaľ nebude

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Juhokórejské štúdio Shift Up Corp pri propagácii nadchádzajúcej PlayStation 5 exkluzivity Stellar Blade stavilo na proporcie modelky Shin Jae-eun, ktorá sa stala predlohou pre krásnu hlavnú hrdinku. O to prekvapivejšia je absencia dnes už tradičného fotografického režimu. Ten umožňuje zachytiť nezabudnuteľné momenty z hier, rôzne upraviť snímku, zmeniť kameru, pridať filtre atď.

Kim Hyung Tae rozhodnutie vysvetlil sústredením sa na dokončenie hry. V rozhovore pre japonský magazín Famitsu dodal, že pokiaľ bude dostatočný záujem o foto režim, tak na to budú reagovať. Nerobia to schválne? S ohľadom na dostupné kostýmy, ktoré pokrývajú veľmi malú časť hlavnej hrdinky, im musí byť jasné, že hráči sa budú fotografického módu dožadovať. Zatiaľ to budú musieť riešiť cez tlačidlo Share a úpravu fotky v inej aplikácii.

- Reklama -

Ale nie je to len o tom, ako Eve v hre vyzerá. Keď zvolíte kožený oblek, ktorý toho veľa odhaľuje, strácate štít, pri súboji utrpíte veľké poškodenie a môžete rýchlo zomrieť. S atraktívnym vzhľadom súvisí aj správna fyzika pohupujúcich sa častí tela a vlajúcich vlasov. Všetko do seba musí správne zapadnúť, inak by hráča mohli nedokonalosti rušiť.

Vývojári chcú, aby si hráči hranie Stellar Blade užili so všetkým. Či už ide o vyzývavé oblečky hlavnej hrdinky, rýchle a krvavé súboje alebo príbeh. Aj keď sa to nemusí zdať, bitky si budú vyžadovať pozornosť pred nepriateľskými útokmi, vyhodnocovanie situácie a správne reagovanie. Či sa to všetko podarí skĺbiť do uceleného a zaujímavého herného zážitku, to sa dozvieme 26. apríla tohto roku, kedy Stellar Blade vychádza na PS5.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x