Gearbox vývojári sú unesení z novej generácie konzol

Mário Gurský Mário Gurský

Budúca generácia konzol je už za rohom. Čoskoro nás už bude deliť len mesiac do príchodu nových konzol Xbox Series X a PlayStation 5. Konkrétne Series X bude dostupný už 10. novembra a PS5 o dva dni neskôr, 12. novembra. Vývojári tak pomaly začínajú skúmať nové hardverové špecifikácie.

Gearbox vydáva Godfall, čo je launchový titul pre PS5. Zakladateľ spoločnosti Gearbox, Randy Pitchford, sa rozhovoril o tom, čo môžeme očakávať od novej generácie konzol Xbox Series X a PlayStation 5. Informácie aj rozhovor priniesol portál GameSpot.

- Reklama -

„Vždy som strašne nadšený keď existuje nová možnosť urobiť krok vpred s novým hardvérom, technológiou, zo všetkým čo sa dá vylepšiť. Myslím si, že zákazníci si skutočne uvedomia, aký zásadný rozdiel je v týchto nových konzolách. Je to až neuveriteľné,“ uviedol.

Podľa jeho slov je generačný skok u PS5 a Xbox Series X najväčší, aký sme kedy videli v histórii konzol. Dokonca vrátane skoku z 2D do 3D. „Zmení to spôsob akým premýšľame, každú našu skúsenosť.“

Pitchford tiež upozorňuje, že to bude ťažké vidieť v počiatočných tituloch. Väčšina z nich sú porty alebo hry, ktoré sú od súčasnej generácie prepracované na tú budúcu. Aj napriek tomu však povedal, že sa teší na Borderlands 3 na nových konzolách so zvýšeným rozlíšením a snímkovou rýchlosťou.

- Reklama -

Godfall, ktorý vyvíja Counterplay Games a vydáva Gearbox prichádza 12. novembra spoločne s PS5. Hra sa definuje ako Looter-slasher, podobne ako séria Borderlands. Okrem toho by však nemali mať žiadnu spoločnú vec.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x