God of War: Ragnarok zrejme spoznal dátum vydania

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Septembrový PlayStation 5 Showcase nám neodhalil len cenu a dátumy vydania nových konzol, ale aj chystanú hernú novinku – God of War: Ragnarok. Aj keď teaser bol krátky a obsahoval len logo s Kratosovým hlasom na pozadí, fanúšikov to aj tak dostalo do varu.

Niet sa čomu diviť, séria God of War je jednou z najúspešnejších sérií PlayStationu za posledné roky. Jednotlivé hry vychádzali naprieč celou škálou konzol, a to od PS2. Niet tak pochýb o tom, že ide o jednu z najpopulárnejších a najúspešnejších hier na svete.

- Reklama -

Revolúcia prišla v roku 2018. Titul vtedy ponúkol neskutočný vizuál, perfektne spracovaný dej, ktorý spájal grécku a severskú mytológiu a navyše koniec hry lákal na príchod Thora do série. O pokračovaní tak nebolo pochýb. Nikto však nevedel, kedy k nemu dôjde.

Imdb zrejme prezradilo dôležitý dátum

V spomínanej ukážke zo septembra sme sa skutočne nedozvedeli takmer nič – okrem názvu. Okamžite sa tak hráči pýtali množstvo otázok, pričom tá najčastejšia bola, že kedy titul dorazí na nové konzoly.

Portál EssentiallySports upozornil na príspevok na sociálnej sieti Twitter, ktorý zas odkazuje na známu databázu filmov a seriálov, ale v poslednom čase aj videohier – Imdb. Práve ona totiž uviedla, že God of War: Ragnarok by mal uzrieť svetlo sveta už 5. februára 2021.

- Reklama -

Na jednej strane sa tento dátum zdá nepravdepodobný. Proti nemu hovorí napr. skutočnosť, že „trojáčkový“ titul zrejme potrebuje viac času na vývoj. Na druhej strane, vývojári zo Santa Monica Studios mohli na hre pracovať už od roku 2018 a fanúšikom tak priniesť poriadne veľké prekvapenie hneď v úvode vydania nových konzol. Navyše hry z tejto série neobsahujú žiadny multiplayer, ale čistý príbeh, čo prácu taktiež uľahčuje.

V tomto okamihu tak existuje niekoľko možností, čo daný dátum predstavuje. Každú z nich však treba brať s rezervou. Jedinou istotou je to, že hráči dianie okolo tejto hry pozorne sledujú a na pokračovanie sa už teraz nevedia dočkať.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x