Hideo Kojima predstavil novú hororovú hru – OD. Máme sa rozhodne na čo tešiť!

Dominik Cenkner Dominik Cenkner

Fanúšikovia Kojima Productions sa konečne dočkali novej hororovej hry. V spolupráci s režisérom Jordanom Peelom a hereckými hviezdami sa v OD chystá záhadná jazda.

Vo štvrtok večer na odovzdávaní cien The Game Awards vystúpil Kojima na pódium, aby odhalil OD (Overdose), úplne novú hororovú hru, v ktorej si zahrajú Sophia Lillis, Hunter Schafer a Udo Kier. Hoci sa predtým hovorilo o tom, že v hre bude hrať Margaret Qualley, herečka, s ktorou Kojima spolupracoval na Death Stranding, v traileri sa neobjavila. OD, ktorému sa počas letných únikov hovorilo Overdosa, je údajne survival hororom z pohľadu tretej osoby. Kojima bol však klasicky skúpy na slovo ohľadom toho, čo jeho záhadný teaser vlastne teasuje.

- Reklama -

Celá ukážka pôsobí veľmi kryptickým dojmom a je jasné, že nám Kojima opäť nedá nič zadarmo. Zatiaľ je však známe to, že OD bude vznikať v spolupráci s oscarovým režisérom Jordanom Peelom, ktorý má za sebou film ako Get Out, Us alebo Nope. Bezpochyby je aj spolupráca s Xboxom.

Dátum vydania zatiaľ nie je známy. Podľa Kojimu nie je Peele jediným zvučným menom, ktoré sa na projekte podieľa. Na pohlcujúcom hybride s ním spolupracujú ďalšie „legendy“, tím, ktorý nazval „The Avengers“.

- Reklama -

Naša relácia

- Reklama -