Horizon Forbidden West má dostatočne stabilný štart na PC

Mário Gurský Mário Gurský

Dá sa povedať, že novinka v podobe oneskorených PC portov pre jedného hráča od Sony sa už vyčerpala, ale Horizon Forbidden West sa tomuto trendu vymyká. Pokračovanie hry s otvoreným svetom, ktoré pripravilo štúdio Nixxes, otvorilo službu Steam s úctyhodným maximom 35 168 súbežných hrajúcich používateľov, čo z neho robí šieste najväčšie doterajšie uvedenie hry štúdia PS na túto platformu. Len o chlp za hrou The Last of Us: Part 1. Je veľká šanca, že v nasledujúcich hodinách predbehne remake od Naughty Dog.

Hra Horizon Zero Dawn predtým dosiahla maximálny počet 55 557 súbežných používateľov, ale ako už bolo spomenuté vyššie, tieto prvé porty od štúdia PS boli spojené skôr s faktorom novosti. Podľa všetkého je port Horizon Forbidden West bezchybný, bez technických problémov, ktoré trápili niektoré iné konverzie od Sony. Získanie portových špecialistov Nixxes bolo pravdepodobne jedným z najrozumnejších krokov držiteľa platformy.

- Reklama -

Hra Helldivers 2 bola pre spoločnosť Sony na PC taká úspešná, že držiteľ platformy možno bude musieť prehodnotiť svoju stratégiu vydávania v budúcnosti. Pre značku PlayStation ako celok má stále obrovskú hodnotu, ak sa zabezpečí, že hlavné tituly pre jedného hráča budú mať obdobie konzolovej exkluzivity. Bude zaujímavé sledovať, ako bude reagovať na dynamiku trhu v budúcnosti. Tu a teraz však môžeme pravdepodobne označiť port Horizon Forbidden West za úspešný.

- Reklama -
Komentovať
0 Komentárov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre

Naša relácia

- Reklama -
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x