Internet si už začal robiť srandu z dizajnu Xbox Series S

Michal Frajkor Michal Frajkor

Netrvalo dlho, vlastne v skutočnosti možno iba pár minút, a na internete sa okamžite po odhalení dizajnu konzoly Xbox Series S začali objavovať prvé vtipné obrázky. Nuž, Microsoftu v tomto prípade môžeme zaželať len veľa šťastia. Bude to musieť pretrpieť, keďže podobným si muselo prejsť aj Sony pri odhalení dizajnu PlayStation 5.

V tomto článku sme pre vás zozbierali tie najlepšie (aspoň zatiaľ) vtipné spracované obrázky, ktoré si uťahujú z dizajnu novej konzoly. Ak však budete mať po prečítaní tohto článku na odľahčenie serióznejšie informácie, ponúkame vám novinky o oficiálnej cene a dátume vydania Series X.

1 koment
1 Komentár
Najstaršie
Najnovšie Najviac hlasov
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
trackback

[…] Ak patríte medzi ľudí, ktorým na dizajne až tak nezáleží a pozerajú sa skôr na to, čo je dnu, môžete tento bod preskočiť. Ak vám ale záleží na tom, aby nový kus hardvéru pasoval do vašej obývačky alebo izby, možno budete z dizajnu Series S trochu sklamaní. Krátko po odhalení začali na margo dizajnu tejto konzoly vznikať prvé vtipy a my sme vám ich zhrnuli v tomto zábavnom článku. […]

Naša relácia

Prečítaj si aj toto

1
0
Chceme počuť tvoj názor! Pridaj komentár :)x